مجتمع لیتوگرافی، چاپ و صحافی انتشارات جنگل
 
 
مجتمع لیتوگرافی، چاپ و صحافی انتشارات جنگل در سال 1380 با گرد آوري متخصصين و با استفاده از دانش و فناوري روز دنيا تأسيس و با ايجاد فضايي سرشار از همت و جسارت به چاپ و نشر کتاب همت گماشت. از آنجا كه دست يابي به كيفيت و حفظ آن در مجتمع چاپ و نشر جنگل از مهمترين امور است كنترل كيفيت در تمامي مراحل توليد به بهترين شكل انجام مي گيرد و از اين روست كه مجتمع چاپ و نشرجنگل به کیفیت محصولات خود افتخار می کند .
مجتمع لیتوگرافی، چاپ و صحافی جنگل با در اختیار داشتن همه امکانات لازم برای تولید و توزیع کتاب و محصولات فرهنگی شامل مجتمع خدمات چاپ کتاب نظیر پیشرفته ­ترین سایت طراحی و تایپ متون، لیتوگرافی مدرن، چاپ و صحافی طبق آخرین استانداردهای بین المللی و نیز شبکه گسترده و قوی توزیع در سراسر کشور و مناطق مجاور مثل آسیای میانه، آسیای مرکزی و خاورمیانه، شاخ آفریقا و حتی اروپا مطمئن ترین مجتمع جهت چاپ و توزیع کتاب و محصولات فرهنگی می باشد.
در مجتمع چاپ و نشر جنگل همواره دو ديدگاه براي ما حائز اهميت است. يكي ارتقاء كيفيت محصولاتمان و ديگري جلب رضايت مشتري در نتيجه­ ی ارتقاء كيفيت به جلب رضايت مشتري می رسیم و جلب رضايت مشتري هم امتياز مهمي را براي ما به ارمغان می آورد و اينكه با تكيه به اعتماد دوستاني كه از محصولات ما خريداري کرده اند توانستيم با ابداع و نو آوري تعداد محصولاتمان را افزايش دهيم و توليدات جديدي را كه شايد در عرصه جهاني هم بي نظير باشند به معرض طبع رسانیدیم.
شماره تماس: 66495275-021

khosravan@junglepub.org :ایمیل
 
 
پس از چاپ 
 
1-پوشش
   ·UV مات، براق
   ·سلفون مات، براق، حرارتی، معمولی
2-دستگاه لترپرس
3-دستگاه تاکنی
4-صحافی مفتول
5-صحافی چسبگرم
6-جلد سازی
7-برش سر طرف
8-ایندکس
چاپ
 
1-افست2 ورقی تک رنگ و دو رنگ 70*50
2-افست 3 ورقی 2 رنگ 90*60
3-افست 5/4 ورقی 5 و 6 رنگ 100*70
4-افست GTO 4 رنگ 50*35


پیش از چاپ
 
1-سایت طراحی
2-حروف چینی 
  ·کامپیوتری
   ·دستی (کالک)
3-لیتوگرافی